Безкоштовна юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію. Перша консультація адвоката у нас безкоштовна.

Безкоштовна юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію. Перша консультація адвоката у нас безкоштовна.

Батир Анастасія
Едуардівна

Юрист

«У нашій професії часто доводиться мати справу з доволі цікавими та одночасно складними ситуаціями. Терпіння, висока кваліфікація, наполегливість та вміння знайти підхід до кожного клієнта – це запорука спеціалістів компанії «Avron». Працюючи в цій компанії, я зрозуміла, якого рівня надання юридичних послуг варто прагнути. Обираючи нас для захисту своїх інтересів, ви робите хороший вклад у своє майбутнє».

Освіта
  • Закінчила ДВНЗ «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» за спеціальністю «Правознавство»;
  • Наразі – студентка Одеського державного університету внутрішніх справ.
Спеціалізація та досягнення

Практики:

  • Сімейне та цивільне право;
  • Реєстрація юридичних осіб;
  • Вирішення судових та досудових спорів.

Досвід роботи:

Анастасія Батир приєдналась до команди Адвокатського об’єднання «Avron» після проходження студентської практики в адвоката Врони Андрія Валентиновича. Завзятість і величезне бажання стати відмінним фахівцем – ось, що допомогло Анастасії потрапити в руки до справжніх знавців своєї справи. Отримавши диплом молодшого спеціаліста у сфері права, Анастасія продовжила своє навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ і наразі є його студенткою. До своєї роботи ставиться відповідально, тому довіривши їй вирішення своєї проблеми, ви істотно економите свій час і нерви.

Наша команда

Команда адвокатського об’єднання «Avron» складається з висококваліфікованих адвокатів
і юристів з багаторічним досвідом юридичної та судової практики.

Керуючий партнер

Адвокат, вища юридична освіта, магістр права

Адвокат, вища юридична освіта, спеціаліст права

Середня спеціальна юридична освіта, молодший спеціаліст з права