Юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання.
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію.

Юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання.
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію.

Заховавко Віоріка
Василівна

Партнер. Адвокат

«До роботи ставлюся з максимальною віддачею, з орієнтацією на результат, із сумлінним ставленням до виконання своїх професійних обов’язків, керуючись при цьому, в тому числі, світовими стандартами та правилами адвокатської етики. Використовую індивідуальний підхід до розв’язання кожного питання для надання якісної, кваліфікованої та своєчасної правової допомоги».

Освіта
  • 2009 р. – закінчила Одеський державний університет внутрішніх справ, спеціальність «Право та Правознавство» за спеціальністю «Господарське право»;
  • 2014 р. – додаткова вища освіта за напрямком «Бухгалтерський облік і аудит» в Одеському державному аграрному університеті.
Членство в професійних
організаціях

з 2018 року – «Одеська обласна колегія адвокатів».

Спеціалізація та досягнення

Практики:

  • Сімейне та спадкове право
  • Корпоративне право
  • Земельне право
  • Адміністративне право
  • Господарське право
  • Цивільне право
  • Медичне право
  • Вирішення судових спорів

Досвід роботи:

З 2007 року – надання юридичних послуг і здача в оренду нерухомості, юридичний супровід роботи фірми та діяльність за наступними напрямками: реєстрація, реорганізація та ліквідація юридичних осіб – клієнтів фірми (громадський організацій, благодійних фондів, приватних підприємств, товариств з обмеженою відповідальністю та їхніх філіалів).

Крім того Заховавко В.В. займається оформленням права власності на нерухоме майно та  землевпорядної документації, отриманням дозвільної документації в державних службах на початок і закінчення будівництва об’єктів, надає правову допомогу громадянам у цивільних, сімейних, спадкових, земельних та інших питаннях, оформлення, оспорювання, визнання права власності , експертиза правовстановлюючих документів, узаконення самовільно збудованих об’єктів нерухомого майна, представництво в судах всіх інстанцій, державних органах, органах місцевого самоврядування.

Також має успішний досвід ведення цивільно-правових і господарських справ і представлення інтересів клієнтів – фізичних і юридичних осіб у судах загальної юрисдикції.

Наша команда

Команда адвокатського об’єднання «Avron» складається з висококваліфікованих адвокатів
і юристів з багаторічним досвідом юридичної та судової практики.

Врона Андрій

Керуючий партнер

Адвокат, вища юридична освіта, магістр права

Адвокат, вища юридична освіта, спеціаліст права

Сук Ярина

Помічник адвоката

Вища юридична освіта, магістр права