Безкоштовна юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію. Перша консультація адвоката у нас безкоштовна.

Безкоштовна юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію. Перша консультація адвоката у нас безкоштовна.

Заховавко Віоріка
Василівна

Партнер. Адвокат

«До роботи ставлюся з максимальною віддачею, з орієнтацією на результат, із сумлінним ставленням до виконання своїх професійних обов’язків, керуючись при цьому, в тому числі, світовими стандартами та правилами адвокатської етики. Використовую індивідуальний підхід до розв’язання кожного питання для надання якісної, кваліфікованої та своєчасної правової допомоги».

Освіта
  • 2009 р. – закінчила Одеський державний університет внутрішніх справ, спеціальність «Право та Правознавство» за спеціальністю «Господарське право»;
  • 2014 р. – додаткова вища освіта за напрямком «Бухгалтерський облік і аудит» в Одеському державному аграрному університеті.
Членство в професійних
організаціях

з 2018 року – «Одеська обласна колегія адвокатів».

Спеціалізація та досягнення

Практики:

  • Сімейне та спадкове право
  • Корпоративне право
  • Земельне право
  • Адміністративне право
  • Господарське право
  • Цивільне право
  • Медичне право
  • Вирішення судових спорів

Досвід роботи:

З 2007 року – надання юридичних послуг і здача в оренду нерухомості, юридичний супровід роботи фірми та діяльність за наступними напрямками: реєстрація, реорганізація та ліквідація юридичних осіб – клієнтів фірми (громадський організацій, благодійних фондів, приватних підприємств, товариств з обмеженою відповідальністю та їхніх філіалів).

Крім того Заховавко В.В. займається оформленням права власності на нерухоме майно та  землевпорядної документації, отриманням дозвільної документації в державних службах на початок і закінчення будівництва об’єктів, надає правову допомогу громадянам у цивільних, сімейних, спадкових, земельних та інших питаннях, оформлення, оспорювання, визнання права власності , експертиза правовстановлюючих документів, узаконення самовільно збудованих об’єктів нерухомого майна, представництво в судах всіх інстанцій, державних органах, органах місцевого самоврядування.

Також має успішний досвід ведення цивільно-правових і господарських справ і представлення інтересів клієнтів – фізичних і юридичних осіб у судах загальної юрисдикції.

Наша команда

Команда адвокатського об’єднання «Avron» складається з висококваліфікованих адвокатів
і юристів з багаторічним досвідом юридичної та судової практики.

Керуючий партнер

Адвокат, вища юридична освіта, магістр права

Адвокат, вища юридична освіта, спеціаліст права

Середня спеціальна юридична освіта, молодший спеціаліст з права