Юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання.
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію.

Юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання.
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію.

Корпоративне право та трудові спори

 • Головна
 • Корпоративне право та трудові спори
Корпоративне право

Корпоративне право регулює відносини, які можуть виникати під час створення, здійснення та припинення господарської діяльності. Ця галузь права поєднує в собі акціонерне право, інститути інтелектуальної власності та деякі адміністративні елементи.

Основою зародження корпоративних відносин можуть бути достатньо прості фактори: наприклад, заснування суб’єкта ведення господарювання, реорганізація юридичної особи, припинення діяльності суб’єкта ведення господарювання, укладення договору купівлі-продажу корпоративних прав, здійснення інвестування, злиття декількох компаній та інші.

Послуги адвоката для юридичних осіб

Компанія «Avron» надає послуги адвоката для юридичних осіб. Окремим пунктом у цьому напрямку є можливість укладення договору про повний юридичний супровід господарської діяльності юридичної особи – юридичний консалтинг. Така можливість дозволяє підприємству оптимізувати витрати на власний юридичний відділ, який зазвичай рідко себе виправдовує у зв’язку з нерегулярністю виникнення юридичних спорів у окремій компанії. Витрати на такий штатний відділ значно перевищуватимуть вартість позаштатних консалтингових послуг.  Ще однією перевагою юридичного консалтингу є професіоналізм і якість послуг юристів Адвокатського Об’єднання, оскільки наша діяльність не обмежується лише досвідом у корпоративних відносинах.

Адвокат з трудових спорів

Трудове право України – це галузь права, що регулює трудові та близько пов’язані з ними відносини, які, зазвичай, виникають між роботодавцем і найманим робітником по мірі використання робітником свого законного права на працю. Особливості трудових відносин між підприємцем і найманим робітником стосуються не лише трудових правовідносин, але й питань, що виникають у сферах корпоративного та цивільного права. Неможливо не помітити тенденцію зміни трудового права протягом останніх декількох років, а саме – посилення відповідальності за трудові правопорушення.

Трудові спори та їх вирішення є важливою частиною роботи спеціалістів компанії «Avron». Кваліфікована та своєчасна правова допомога дозволяє вам зберегти належні умови праці, робоче місце, відшкодувати заробітну плату та інші передбачені виплати у разі незаконного звільнення або тимчасової непрацездатності, а також забезпечити захист громадян у випадку звільнення з робочого місця та дотримання законності цієї процедури.

Послуги юриста з корпоративних і трудових спорів

 • Проведення реєстрації юридичної особи або об’єднання підприємств (асоціація, консорціум, корпорація, концерн).
 • Проведення реєстрації громадських організацій, партій та благодійних організацій.
 • Проведення реєстрації фізичної особи підприємця (ФОП).
 • Внесення змін до реєстру по юридичній та фізичній особі підприємцю.
 • Ліквідація юридичних осіб усіх форм власності.
 • Зміна засновника (засновників) юридичної особи.
 • Зміна юридичної адреси підприємств.
 • Зміна КВЕД.
 • Отримання будь-якої необхідної інформації із реєстру ЄДРПОУ.
 • Реєстрація та супровід процедури банкрутства.
 • Проведення реєстрації та ліквідації Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), Повного товариства (ПО), Приватного підприємства (ПП), Публічного акціонерного товариства (ПАТ), Приватного акціонерного товариства (ПрАТ), кооперативу.
 • Розробка, аналіз та реєстрація Статуту юридичних осіб усіх форм власності.
 • Розробка та аналіз трудових договорів і контрактів, колективних договорів.