Юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання.
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію.

Юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання.
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію.

Досудове та судове вирішення спорів

 • Головна
 • Досудове та судове вирішення спорів
Досудове урегулювання спорів

Подача позовної заяви до суду – це одна з можливостей розв’язання питань правового характеру. Проте, юридичні та фізичні особи звертаються до кваліфікованих адвокатів (юристів), які можуть допомогти з вирішенням різних ситуацій на етапі досудового урегулювання спорів, що являється значно ефективнішим, швидким і маловитратним способом розв’язання багатьох питань.

Основне завдання спеціалістів компанії «Avron» полягає у виконанні певного переліку дій, що базуються на глибоких юридичних знаннях і багаторічній практиці, включаючи потенційну можливість мирного вирішення проблеми між сторонами спору, при цьому відстоюючи правову позицію, яка не суперечить інтересам Клієнта.

На стадії досудового урегулювання спорів наші юристи вивчають і аналізують надані Клієнтом матеріали, розробляють правову позицію в інтересах Клієнта, здійснюють збір додаткової документації, яка може знадобитися для вирішення спору. Потім відбувається підготовка необхідної документації, у тому числі – підготовка претензій (у разі потреби) та переговори з опонентом, для можливого вирішення спору на досудовій стадії.

У випадку досудового вирішення спірної ситуації вірогідність залишитися в гарних стосунках зі своїм опонентом – значно вища, аніж у разі вирішення конфлікту в порядку судового розгляду.

Представництво в суді

Вирішення спорів у порядку судового розгляду – це один із найпоширеніших способів захисту ваших інтересів. Конституцією України передбачено, що кожному гарантується право захисту своїх прав і інтересів. Наші спеціалісти беруться за оформлення позовної заяви, якщо в силу певних факторів вирішення конфлікту на стадії досудового вирішення спорів не є можливим. Одним із найважливіших етапів являється безпосереднє представництво інтересів Клієнта в суді. На цьому етапі в нашої команди юристів є чітко вироблена правова позиція, мета якої – досягнення позитивного результату. Зазначимо, що навіть на кінцевій стадії, а саме – ухвалення рішення, адвокати компанії «Avron» уважно стежать за належним виконанням ухваленого рішення, тим самим забезпечуючи спокій і впевненість кожному нашому Клієнтові.

Послуги адвоката АО «Avron» передбачають правову допомогу в цивільній, адміністративній, господарській, кримінальній, сімейній, трудовій та інших галузях права. Наші кваліфіковані юристи та адвокати здійснюють представництво в судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій, а також – загальних, спеціалізованих судах та Верховному суді.

Судовий порядок вирішення спорів містить:

 1. Оформлення позовної заяви та іншої необхідної документації.
 2. Представництво інтересів Клієнта в судах різних інстанцій.
 3. Контроль над виконанням судового рішення.

Адвокат з цивільних справ

Цивільне право – це сукупність норм права, якими регулюються майнові, а також особисті немайнові правовідносини, що базуються на майновій самостійності суб’єктів. Адвокати у сфері цивільного права є багатопрофільними спеціалістами, які зможуть надати професійну юридичну консультацію практично в усіх галузях права. Така особливість обумовлена специфікою вирішення цивільних спорів.

Після першої консультації спеціалісти компанії «Avron» визначають рівень правових порушень і розробляють стратегію можливого досудового урегулювання спору. У разі досудового розгляду нашим спеціалістом у сфері цивільного права буде оформлено позовну заяву та зібрано всю необхідну документацію для подальшої подачі справи в суд. Адвокат може істотно вплинути на фінальний результат справи, що розглядається в суді. Участь адвоката в суді допоможе вирішити конфліктну ситуацію, що склалася, та при цьому захистити законні права та інтереси Клієнта, його майно та грошові кошти.

Консультації з питань цивільного права

Компанія «Avron» надає кваліфіковані консультації з усіх питань цивільного права, в тому числі:

 • Юридичний супровід угод, складення та контроль підписання договорів.
 • Стягнення заборгованості за розпискою, договором у судовому порядку.
 • Відшкодування прямої матеріальної та моральної шкоди.
 • Представництво Клієнта в судових провадженнях, пов’язаних із захистом честі та гідності громадян, ділової репутації фізичних і юридичних осіб.
 • Визнання права власності Клієнта на нерухоме та/або рухоме майно.
 • Допомога в укладенні, виконанні, оскарженні та розірванні всіх видів договорів (купівля-продаж, оренда, застава (іпотека), дарування, страхування тощо), а також визнання угоди та /або договору недійсними.
 • Припинення дій суб’єктів, які порушують ваші права, та відновлення положення, що існувало до порушення прав.
 • Захист прав споживача в суді та допомога у стягненні заданої споживачу шкоди.
 • Юридична допомога у разі порушення авторських прав і права інтелектуальної власності.
 • Допомога в оформленні, перерахунку соціальних виплат і пенсії, а також їх стягнення.
 • Юридична допомога нерезидентам України (іноземцям): оформлення постійної та тимчасової посвідки на постійне проживання, дозвіл на працевлаштування, отримання громадянства України та інших країн, ідентифікаційного коду іноземними громадянами, подовження строку перебування іноземних громадян в Україні.