Безкоштовна юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію. Перша консультація адвоката у нас безкоштовна.

Безкоштовна юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію. Перша консультація адвоката у нас безкоштовна.

Врона Андрій
Валентинович

Керуючий партнер
Адвокат

«Робота у сфері права – завжди велика відповідальність. Досвід і професіоналізм, набуті протягом років наполегливої роботи, допомагають сфокусуватися на проблемі кожного клієнта та в найкоротші терміни не лише повністю зрозуміти ситуацію, але й знайти правильне рішення. Довіряючи нам, ви обираєте найкращий варіант вирішення своїх проблем».

Освіта
  • 2015 рік – Закінчив Одеський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», магістр права з відзнакою.
Членство в професійних
організаціях
  • З 2018 року – «Одеська обласна колегія адвокатів».
  • Член Комітету захисту професійних прав адвокатів і реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області.
Спеціалізація та досягнення

Практики:

  • Кримінальне право
  • Досудове врегулювання спорів
  • Господарське право
  • Корпоративне право

Досвід роботи:

Професійну діяльність розпочав 2012 року, будучи ще студентом ОДУВС. Протягом семи років пройшов усі етапи професійного становлення адвоката: починаючи з посади помічника юриста до асоційованого партнера в юридичній фірмі.

Має досвід у різних за складністю судових спорах, серед яких: вирішення житлового спору із забудовником на суму понад 10 млн грн; повернення приміщення дошкільного закладу в комунальну власність після незаконного рейдерського захоплення; успішна відстрочка стягнення боргу за кредитними справами на суму понад 60 млн грн у рамках досудового спору на строк 6 років; захист інтересів територіальної громади міста Одеси зі збереження пам’яток архітектури та інше.

Андрій Врона – професіонал своєї справи та допоможе вам впоратися з будь-яким юридичним питанням.

Наша команда

Команда адвокатського об’єднання «Avron» складається з висококваліфікованих адвокатів
і юристів з багаторічним досвідом юридичної та судової практики.

Керуючий партнер

Адвокат, вища юридична освіта, магістр права

Адвокат, вища юридична освіта, спеціаліст права

Середня спеціальна юридична освіта, молодший спеціаліст з права