Юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання.
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію.

Юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання.
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію.

Врегульовано в досудовому порядку спір, який тривав 5 років

В АО «AVRON» звернувся клієнт для отримання юридичної допомоги, пов’язаної з розподілом нерухомого майна. Клієнт володів цим майном на праві спільної часткової власності. За отриманою інформацією стало відомо, що на протязі майже 5 років між співвласниками триває спір. Ця суперечка неодноразово ставала предметом розгляду в судових інстанціях.

Здійснивши оцінку ситуації, що склалася, адвокатом АО «AVRON» було запропоновано клієнтові ряд заходів, спрямованих на вирішення спору в найкоротші терміни. Перш за все робився акцент на вирішенні питання без звернення до суду. По причині того, що досудове вирішення спорів є найбільш раціональним і економним варіантом вирішення проблеми. Крім цього, такий спосіб дозволяє зберегти доброзичливі стосунки між опонентами у справі. Саме тому наш адвокат наполягав на застосуванні насамперед такого варіанту вирішення поставленого питання.

За результатами проведеної роботи адвокатам АО «AVRON» вдалося вирішити спір мирно, шляхом компромісів і взаємних поступок. Були підписані відповідні документи, які виступили гарантією для укладення мирової угоди і закриття відповідної справи.

Таким чином наші адвокати завжди розглядають і пропонують найбільш вигідні для клієнта варіанти вирішення проблеми.