Юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання.
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію.

Юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання.
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію.

Відключення квартири від централізованого опалення можливе

Ми вже писали раніше про нашого клієнта, який хотів відключитися від мережі центрального опалення. Через низьку температуру в квартирі і необхідність все-одно опалювати квартиру іншими способами відключення квартири від централізованого опалення було необхідне.

Тоді ми отримали рішення Одеського окружного адміністративного суду, яке зобов’язало Київську районну адміністрацію Одеської міської ради дозволити клієнту АО «Avron» відключити квартиру від мереж централізованого опалення.

Але ця історія отримала продовження у вигляді звернення відповідача (Київської райадміністрації) в апеляційний суд для скасування рішення першої інстанції.

Апеляційний суд, розглянувши апеляційну скаргу, залишив рішення суду першої інстанції без змін. Київська райдержадміністрація виконала рішення в повному обсязі, за що ми їй і вдячні.

Окремо зауважимо, що раніше така можливість була закріплена Постановою КМУ № 630 від 21.07.2015, але судова практика з цього питання практично була відсутня. І тепер кожен має можливість, спираючись на отримане нами судове рішення, отримати дозвіл, щоб відключитися від мережі центрального опалення, якщо його якість не задовольняє стандартам, встановленим державою.

Якщо у вас є подібна проблема з отриманням дозволу на відключення квартири від централізованого опалення, чекаємо вас в нашому офісі. Наш адвокат з адміністративних справ зможе вам допомогти.

Посилання на рішення першої інстанції.
Посилання на рішення апеляційної інстанції.