Юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання.
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію.

Юридична консультація
Залиште свої дані та опишіть сферу і суть питання.
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом для запису на консультацію.

Безпрецедентне рішення суду щодо відключення від центрального опалення

До АО «Avron» звернувся клієнт з проханням допомогти з отриманням дозволу на відключення квартири від мережі центрального опалення через те, що навіть в найбільш холодні місяці температура в квартирі залишалася дуже низькою.

На офіційні запити Київська районна адміністрація та Теплокомуненерго відповіли відмовою у відключенні окремої квартири від мережі. Тож було прийнято рішення звернутися до суду.

І ось після декількох засідань минулого тижня Одеським окружним адміністративним судом винесено  революційне судове  рішення щодо зобов’язання Київської районної адміністрації Одеської міської ради надати дозвіл клієнту АО «Avron» на здійснення відключення окремої квартири від мереж центрального опалення.

Не зважаючи на відсутність законодавчого врегулювання даного питання та майже повну відсутність судової практики, адвокатами АО «Avron» в суді доведено конституційне право особи на здійснення вибору альтернативних джерел опалювання. Таким чином адвокатами зроблено перший крок для створення в Україні прецеденту по вирішенню даних спірних правовідносин.

Наразі  чекаємо апеляцію з боку Київської районної адміністрації Одеської міської ради та при необхідності будемо надалі відстоювати свою позицію.